Strona Główna

AKADEMIA MALUSZKA - zajęcia przed przedszkolne
W Rzeczywistość, która jest taka mała część tego, co trzeba zrobić. Ludzie spodziewać się wielu rzeczy ze swojego fryzjera, a ty nie chcesz zawiedzie them.
WOLNA CHWILKA
When trenować, aby stać się fryzjer, ciebie Aby upewnić się, że wszystko, co musisz zrobić, to zrobić, by stać się najlepszym możesz być.
HULAJNOGI FIRMY Micro®
BAJKI - GRAJKI
Książki Wydawnictwa DREAMS –Ponieważ jest tak wiele, że idzie do bycia fryzjer, jest sporo szkoleń involved.Before wchodzi się do szkolenia, aby stać się fryzjer, choć, trzeba pracować, aby upewnić się, że obejmować cechy niezbędne, aby być wielką fryzjera.

KONKURS NA IMIĘ DLA KOLOROWEGO PSIAKA ROZSTRZYGNIĘTY!
Nasz psiak nazywa się FRYZIO!
Wtedy, gdy idziesz do szkolenia będzie już masz jakąś wiedzę na temat czego oczekuje się od Ciebie, dzięki czemu można zrobić wielką pracę, gdy rozpocznie się w ciągu salon.Understand CustomerUnderstanding klientów, które wchodzą w to niezwykle ważne, gdy jesteś fryzjer. Klienci nie zawsze są w stanie komunikować się, co chcą, ale wciąż oczekują, że ich fryzjera, aby robić to, co chcą. Może to powodować pewne zamieszanie na hairdressers.No ważne jak mylić, fryzjer musi znaleźć sposób, aby zrozumieć klienta. Poprzez zrozumienie, klient może uzyskać fryzurę chcą. Że Oznacza fryzjera będą musiały nauczyć się, jak wybrać się na bodźce wzrokowe od klienta. To pomoże stworzyć pozytywny klienta i klienta relationship.You zdać sobie sprawę, poznacie kilka klientów lepiej niż inni. Klienci, które pracują z regularnie będzie być łatwiejsze do odczytania niż nowi klienci będą. Jednak trzeba aby być w stanie odczytać nowych klientów oraz klientów masz serwowane w past.This oznacza, że ​​musisz być dobry w czytaniu ludzi, gdy ci Pierwszy z nimi spotkać. Musisz być w stanie spojrzeć na kogoś i powiedzieć, co chcą, nawet jeśli nie są one bardzo dobre w komunikujących it.Customers często oczekują, że fryzjerzy być czytelnicy umysł. Choć tak naprawdę nie nauczyć się czytać w umysłach klientów, trzeba zbliżyć do tego. Musisz znaleźć sposób, aby zrozumieć, co one oznaczają, nawet gdy nie jest bardzo jasne.

Partnerzy

>piekna-pamiątka >mub >piekna-pamiatka >ursynów-dzieci >Kolorija >Zakamarki >Mali Turyści >bobas
>fryzjer dla dzieci